השכרת רכב בחו"ל – שווה להתעקש

השכרת רכב בחו'ל - שווה להתעקש

כאשר בוחרים רכב להשכרה בחו"ל שווה להתעקש פעמיים – גם לעשות השוואה בין אתרים וחברות וגם אחרי שבוחרים את הזול ביותר, להרים טלפון ולהתעקש עוד קצת. אנחנו חסכנו כמעט 40 יורו.

אחת העלויות הנכבדות בנסיעה לחו"ל, היא הרכב. מי שנוסע לטיול של כמה ימים, שכולל יותר מרביצה במלון ועל חוף הים, רוצה בדרך כלל לסמן וי גם על סעיף השכרת רכב בחו"ל. המבחר היום הוא גדול ולאחר שמחליטים מה סוג וגודל הרכב המתאים לנו, אפשר להתחיל למסע – שהיום בעידן האינטרנט קל מאוד.

אנחנו עשינו השוואה בין כמה אתרי השכרת רכב ישראלים וגם כמה אתרים עולמיים של השכרת רכב. אני לא יכול להמליץ באופן גורף, אבל ברכב שאנחנו חיפשנו – רכב סטיישן משפחתי, מה שמכונה סטיישן ווגן, יצא ששלמה סיקסט היה הזול ביותר.

בעצת העקשן, לא הסתפקתי בהצעה הסבירה לשבוע – 315 יורו כולל ביטול השתתפות עצמית, והרמתי טלפון למרכז הטלפוני של סיקסט. שם נציגת השירות האדיבה נתנה לי הנחה נוספת – לדבריה, בשל כרטיס האשראי, והמחיר ירד ל-290 יורו.

שוב, בעצת העקשן, שאלתי האם אפשר להוריד עוד, כדי שנסגור את העסקה מיד. הנציגה חזרה עם אישור להפחתה נוספת וסגרנו ב-282 יורו. שוב הוכח – ההתעקשות משתלמת ובגדול, גם בענף התיירות וגם כאשר מדובר על השכרת רכב.

Updated: 15 ביוני 2023 —

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *