מדריכי נדל"ן וקניית דירה

מדריכים לרוכשי דירה, בית או בעלי נכסים בישראל.

mydira – מיי דירה: לרכוש דירה בלי להיפגע. מדריך מפורט לקניית דירה בישראל. מאות מאמרים, מחשבונים והפניות. המקום להתחיל את חיפוש הדירה. באתר ניתן לרכוש גם את הספר "לרכוש דירה בלי להיפגע" – מדריך שילווה אתכם באופן צמוד עד לביצוע העסקה. 

קליטה: למי שמבקש לעזוב את העיר ולעבור לגור בקיבוץ, במושב, בישוב קהילתי או באופן כללי במגזר הכפרי. מילון מושגים, פרטים על הרחבות ומחירים וכל מה שצריך לדעת לפני שמבצעים את הצעד הגדול.

israelstone – ישראל סטון: פורטל האבן הישראלי. אתר עם מידע על סוגי אבנים טבעיות. המאפיינים, למה הם מתאימים, מחירים וכו'. מומלץ לפני שרצים ובוחרים בגרניט פורצלן..

ניהול נכסים: האתר של חברת פירר הנהלת רכוש, מהחברות הותיקות בישראל לניהול נכסים עבור פרטיים וחברות. האתר הוא למעשה מדריך לבעלי נכסים, עם שורה של מאמרים ומידע שיסייע להם בניהול הנכס, או בבחירת חברת ניהול מתאימה.

לרכוש דירה בלי להיפגע: ספר בן 160 עמודים ו- 22 פרקים, שמומלץ להחזיר כמדריך כיס במהלך חיפוש הדירה ועד לביצוע הרכישה, עם כל המידע הנחוץ. בכתובת זו ניתן לרכוש את הספר, המוצע למכירה גם בחנויות הספרים.

דירות למכירה: כל לוח דירות כמעט שקיים ברשת, יופיע במאגר המסודר הבא. דירות ובתים למכירה, לוח דירות להשכרה, דירות גן למכירה ועוד. דרך טובה להתחיל בחיפוש

דירות חדשות למכירה: מאגר גדול של דירות חדשות. ניתן להתרשם מהדירות, ולהשאיר הודעה לנציגי מכירות בפרויקט שאהבתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *