ספא

איך לבחור ספא מתאים? איפה נמצא ספא באיזור מגוריכם ולה מתכוונים בספא כאשר אומרים עיסוי שוודי. מדריך ספא שיעשה לכם סדר

ספא ולא מכון עיסוי

ספא החליף בשנים האחרונות ביטויים ישנים יותר כמו עיסוי, מסאז' וכו'. כאשר אומרים לכם ספא מתכוונים למעשה לטיפול רפואי – בעיקר באמצעות עיסויים שונים כאשר הדגש הוא על פינוק והפסקה של שעה או מספר ימים מטרדות היום.

כמה עולה עיסוי בספא

המחירים בספא משתנים כמובן, אבל אם אתם רוצים עיסוי במכון איכותי, אתם צריכים לצפות לשלם 200 עד 300 שקל לטיפול של שעה – אחד ממספר סוגים של ספא, חמאם תורכי, דיקור, טיפול כמו פדיקור מניקור וכו'. יחד עם זאת, בשל השפע של מכוני הספא ברחבי הארץ, אפשר למצוא מבצעים רבים לטיפולי ספא – בהיקף של 150 שקל ואפילו פחות. המבצעים יהיו פעמים רבות במחיר לזוג או למספר טיפולים, אפשר כדאי מאוד לבדוק.

ספא לכל עיר

בישראל יש מאות מכוני ספא. חלק מהטיפולים אפשר לקבל גם ישירות ממעסים מקצועיים, שלעתים מגיעים הביתה ולעתים אפשר אפילו לקבל טיפול מסובסד באמצעות קופות החולים.

הנה כמה מהאתרים העיקריים שמהם תוכלו להגיע למכון ספא באיזור מגוריכם:

ספא פלוס – אינדקס חבילות ספא בתל אביב ובאיזורים אחרים בארץ

ספא בתל אביב – ספא תלאביב

ספא – מדריך אתרי ספא בישראל

מה בין עיסוי שוודי לעיסוי טנטרי

המבחר הגדול של הטיפולים המוצעים בכל ספא, יכולים לבלבל גם לקוח ותיק. אבל לעתים אין הבדל משמעותי בין הטיפולים השונים – גם אם המטפלים ישבעו לכם שהשיטה שלהם ייחודית ונותנת פתרונות שאף שיטה אחרת לא תביא. הנה בכל זאת רשימה של טיפולים עיקריים שיקלו עליכם להתמצא בביקור הקרוב בספא:

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי הוא עיסוי אירופאי קלאסי, כלומר, מסאג' כמו שאנחנו מכירים – לישה של השרירים ולחיצה של נקודות בגוף, להמרצת מחזור הדם ולקבלת הרפיה.

עיסוי הוליסטי

לרוב שילוב של עיסוי קלאסי, כדוגמת עיסוי שוודי, יחד עם שיטות רפואיות כגון רייקי – שיטה  שעוסקת בלחיצות על נקודות חיוניות.

עיסוי תאילנדי

הכוונה אינה לאותו בודי מסאג' – כלומר עיסוי גוף שמעניקים מכוני מין במסווה של מכוני עיסוי בבנגקוק ובאיזורים אחרים (שבו הכוונה היא שהמעסה מעניקה עיסוי בעזרת גופה, לגופו של המטופל), אלא לעיסוי אגרסיבי וכואב – שבו מעסים ולוחצים בחוזקה רבה באמצעות מרפקי המעסה ורגליו, על נקודות בגוף שלפי הרפואה התאילנדית מסייעת לריפוי ולהרפיית הגוף. החוויה לעתים כואבת, אבל בהחלט משחררת אם ניתנת על ידי מטפל מקצועי.

עיסוי טנטרי

עיסוי אירוטי שאם ניתן על ידי אנשי מקצוע, נועד לחזק את האנרגיות המיניות והאחרות בגוף וניתן לעתים קרובות לזוג. לעתים השם משמש כתירוץ לעיסוי אירוטי שהוא במשפט אחד מסאג' עם הרפיה מלאה – או בעברית לא מצוחצת – מסאג' שמסתיים על ידי הבאת המטופל לאורגמה, לרוב באמצעות היד.

חמאם תורכי

להיט ספא של התקופה האחרונה. בחמאם עושים שימוש באדים ובמים חמים והעיסוי נעשה בין היתר באמצעות שפשוף והצלפה במגבת או ענפים על גופו של הלקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *